חברי הנהלה

גדי נצר

גדי נצר נמנה על צוות המייסדים של גלוברנדס. לפני כן שימש במשך מספר שנים כמנהל השיווק של יצרנית הסיגריות JTI בישראל וכמנהל מותג בתאגיד "יוניליבר" בישראל. נצר הוא מוסמך במנהל עסקים מאוניברסיטת EMORY בארה"ב ובוגר הטכניון בהנדסת תעשייה וניהול. בזמנו הפנוי נוהג לטייל על אופנועו ברחבי הארץ.

גדי נצר מנכ”ל גלוברנדס גרופ
אמיר דורון

רו"ח, אמיר דורון, נמנה על הצוות הניהולי הבכיר של גלוברנדס משנת 2009. דורון הצטרף לגלוברנדס לאחר 12 שנות ניסיון כסמנכ"ל כספים בחברות הבינלאומיות מארס-ריגלי, ורקיט בנקיזר. בשעות הפנאי רץ ריצות מרתון ואולטרה מרתון ברחבי העולם.

אמיר דורון סמנכ”ל כספים
אמיר אלון

אמיר אלון הצטרף לצוות הניהולי הבכיר של גלוברנדס לאחר 20 שנה במספר תפקידים בתחום המכירות בגלידת שטראוס. בתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל המכירות והלוגיסטיקה של החברה.

אמיר אלון מנכ"ל גלוברנדס בע"מ
קרן כליף

קרן כליף הצטרפה לחברת גלוברנדס בשנת 2009 לאחר מספר תפקידים בתחומי משאבי האנוש בחברות גדולות.  קרן בעלת תואר MA בסוציולוגיה ארגונית, האוניברסיטה העברית.

קרן כליף סמנכ”ל משאבי אנוש

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של חברת גלוברנדס

באתר זה מוצגים תכנים הקשורים לסיגריות המשווקות על ידנו. על פי דרישות החוק, על מנת להכנס לאתר זה הנך נדרש/ת לקרוא את התקנון ולאשר כי הנך מעל גיל 18.

לקריאת התקנון

הנני מצהיר/ה כי אני מעל גיל 18 ומאשר/ת שקראתי את תנאי התקנון של גלוברנדס בע"מ ואני מסכים/מה עמם

Welcome to the Globrands's website

This website presents various materials pretaining to cigarettes distributed by us. According to regulation, in order to enter this website you should read and confirm the terms of use and that you are not less than 18 years old.

Terms of use

I hereby confirm that I read the terms and conditions and I am above 18 years old

Top