מכירות והפצה

עוצמה, ייחודיות ומעטפת שירותית - הכול במקום אחד!

אז מה מייחד את גלוברנדס? באמצעות תשתית אנושית וטכנולוגית מצוינת ושימוש בשיטת ה- Van-Sale גלוברנדס מבטיחה לקונצרנים אותם היא מייצגת חיסכון בזמן, כסף ומשאבים ניהוליים. שיטת ה- Van-Sale מאפשרת לחברה לקחת אחריות כוללת על כל אחד מהמותגים אותם היא משווקת משלב היבוא דרך המערך השיווקי ועד לשלבי המכירה המתבצעים בביקור אחד בנקודת המכירה הקמעונאית.

גלוברנדס מתגאה בפריסה גיאוגרפית מקסימאלית המבטיחה כי המותגים שהיא מייצגת יגיעו לכלל נקודות המכירה בישראל: רשתות שיווק, חנויות נוחות, קיוסקים ונקודות מכירה בודדות.

  • גלוברנדס שומרת על מובילות טכנולוגית בתחומה ובכך מאפשרת לעובדיה למקסם את מכירות המותגים השונים.
  • גלוברנדס מספקת לעובדיה את תנאי העבודה המובילים בתחום ובכך יוצרת צוות מגובש ובעל כישורי מכירה ושיווק מתקדמים.
  • גלוברנדס שומרת על דינאמיות תפעולית, ובכך מבטיחה כי בכל עת לקוחותיה ייהנו משירות המותאם בדיוק לדרישותיהם, לשם מקסום רווחים והפצת המותג ברחבי ישראל.

מערך המכירות וההפצה של חברת גלוברנדס מאפשר לנו לתת מענה איכותי למגוון מותגים במקביל. מערך המכירות, המתבסס על שיטות עבודה ייחודיות שפותחו בחברה, מאפשר לכלל לקוחותינו ליהנות משירות מקיף ומביטחון כי המוצר שלהם יקבל את תשומת הלב הראויה.

על מנת לאפשר שירות אופטימלי שכזה פוצל מערך ההפצה לשתי חטיבות מקבילות, חטיבת הטבק וחטיבת המזון. שתי החטיבות חולקות את התמיכה של המערך הלוגיסטי והניהולי של החברה, ובכך יכולות להתמקד במכירות איכותיות המותאמות לסוגי המוצרים הספציפיים בהן הן מטפלות וזאת תוך ניצול מירבי של יכולות החברה כולה. מערך המכירות כולו על שתי חטיבותיו נשלט על ידי מטה החברה ונעזר בשירותי מטה זה לניהול פעילותו.

המוצרים המטופלים על ידי החברה מנותבים לחטיבות ההפצה על פי התאמתם. מערך ההפצה, המכירות והלוגיסטיקה של הקבוצה מפוצל לשתי חטיבות נפרדות המתמקדות כל אחת בכל אחד מתחומי הפעילות של הקבוצה.

כחברה הישראלית המובילה בתחום ההפצה הישירה, אנו בגלוברנדס לא עומדים במקום ומפתחים בצורה מתמדת את מערך המכירות וההפצה שהוא לב ליבו של הארגון. כיום מערך המכירות וההפצה יודע לתת בצורה מיידית מענה למגוון מוצרים ותיקים וחדשים, תוך שמירה על דרישות איכות בינלאומיות ומתן מענה מקיף, כולל ומקצועי.

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של חברת גלוברנדס

באתר זה מוצגים תכנים הקשורים לסיגריות המשווקות על ידנו. על פי דרישות החוק, על מנת להכנס לאתר זה הנך נדרש/ת לקרוא את התקנון ולאשר כי הנך מעל גיל 18.

לקריאת התקנון

הנני מצהיר/ה כי אני מעל גיל 18 ומאשר/ת שקראתי את תנאי התקנון של גלוברנדס בע"מ ואני מסכים/מה עמם

Welcome to the Globrands's website

This website presents various materials pretaining to cigarettes distributed by us. According to regulation, in order to enter this website you should read and confirm the terms of use and that you are not less than 18 years old.

Terms of use

I hereby confirm that I read the terms and conditions and I am above 18 years old

Top