מערך התפעול והלוגיסטיקה בחברת גלוברנדס הוא אחד התחומים המתפתחים ביותר מבחינה טכנולוגית ומבחינה ניהולית. המרלו"ג שנחנך במהלך שנת 2012 היווה קפיצת מדרגה איכותית ואפשר לגלוברנדס לקבוע רף חדש בכל הקשור להתנהלות לוגיסטית בתחום ההפצה הישירה.

מערך התפעול והלוגיסטיקה בגלוברנדס קשור קשר הדוק לכל אחד מתחומי הפעילות, מאפשר יצירה של שרשרת תפעול ומכירות מקצועית, התייעלות שוטפת, וסטנדרטיזציה של תהליכי העבודה תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

כחברה ששמה בראש מעייניה את נושא השירות, אנו בגלוברנדס דואגים כי מערך התפעול והלוגיסטיקה יעבוד בצורה יעילה ואיכותית וייתן מענה שוטף לשותפינו האסטרטגיים. כל אחד מלקוחותינו מוזמן ליהנות משקיפות מלאה ולראות כיצד כל התהליכים והמשימות במערך מתחברים ליצירת עבודה שוטפת ואיכותית ממנה נהנים כלל הגורמים הפועלים בגלוברנדס.

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של חברת גלוברנדס

באתר זה מוצגים תכנים הקשורים לסיגריות המשווקות על ידנו. על פי דרישות החוק, על מנת להכנס לאתר זה הנך נדרש/ת לקרוא את התקנון ולאשר כי הנך מעל גיל 18.

לקריאת התקנון

הנני מצהיר/ה כי אני מעל גיל 18 ומאשר/ת שקראתי את תנאי התקנון של גלוברנדס בע"מ ואני מסכים/מה עמם

Welcome to the Globrands's website

This website presents various materials pretaining to cigarettes distributed by us. According to regulation, in order to enter this website you should read and confirm the terms of use and that you are not less than 18 years old.

Terms of use

I hereby confirm that I read the terms and conditions and I am above 18 years old

Top