שותפים אסטרטגיים ומותגים

גלוברנדס מעניקה תשתית מלאה לשותפיה האסטרטגיים המאפשרת להם להפעיל צוותי שיווק ולנהל את מותגיהם בשוק הישראלי. אנשי השיווק מכירים את השוק הישראלי על בוריו, ומאפשרים לספקים הבינלאומיים ליהנות משירות מקיף, מקצועי ולפעול בו, תוך היכרות מלאה עם הפרמטרים השונים המשפיעים עליו ועל המותגים השונים.

גלוברנדס מייצגת מספר קונצרנים ומגוון רב של מותגים, תוך שמירה מלאה על סודיות המהלכים השיווקיים על מנת שלא לפגוע בתהליכים המתוכננים של כל אחד מהקונצרנים. שותפינו לאורך השנים יודעים כי אנשי השיווק של גלוברנדס מעניקים להם שקיפות מצד אחד וסודיות מלאה אל מול המתחרים.

בתחום הטבק החברה מחזיקה בנתח השוק השני בגודלו בארץ. החברות והמוצרים אותם אנו מפיצים נמנים על השורה הראשונה של מותגי הסיגריות בעולם עם היקפי ייצור ומכירות גדלים והולכים המיועדים למגוון רחב של פלחי שוק.

מאז 2001 חברת גלוברנדס משמשת כיבואן וכמפיץ בלעדי בישראל של מוצרי תאגיד הענק JTI - Japan Tobacco International ובכלל זה מותגים עולמיים מובילים כמו סיגריות "Camel", "Winston", ו-"L.D". מאז 2007 החברה הפכה גם לייבואן ולמפיץ הבלעדי של מוצרי קבוצת BAT- British American Tobacco שעל מותגיה נמנים סיגריות "Kent", "Pall Mall", "Vogue" "Rotmans", ו-"Lucky Strike", כולם מותגים מבוססים ומוכרים הנהנים מחשיפה גלובלית.

אנו בגלוברנדס יודעים כי מערך שיווק הפועל בצורה הנכונה יכול להיות ההבדל בין מותג חזק ומוכר, ובין מותג שנעלם בים המותגים הקיימים בישראל. אנשי השיווק בחברה פועלים באופן שוטף ליצור בולטות ונראות לכל אחד מהמותגים המיוצגים, ולחזק את מעמדם בשוק הישראלי.  

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של חברת גלוברנדס

באתר זה מוצגים תכנים הקשורים לסיגריות המשווקות על ידנו. על פי דרישות החוק, על מנת להכנס לאתר זה הנך נדרש/ת לקרוא את התקנון ולאשר כי הנך מעל גיל 18.

לקריאת התקנון

הנני מצהיר/ה כי אני מעל גיל 18 ומאשר/ת שקראתי את תנאי התקנון של גלוברנדס בע"מ ואני מסכים/מה עמם

Welcome to the Globrands's website

This website presents various materials pretaining to cigarettes distributed by us. According to regulation, in order to enter this website you should read and confirm the terms of use and that you are not less than 18 years old.

Terms of use

I hereby confirm that I read the terms and conditions and I am above 18 years old

Top

לקטלוג מזון שלנו לחץ כאן

לקטלוג מזון שלנו לחץ כאן