דיפלומט

קבוצת דיפלומט כוללת היום יחידות עסקיות פעילות בגיאורגיה, דרום אפריקה וקפריסין ומעתה גם בניו זילנד. המשרדים הראשיים של הקבוצה נמצאים בישראל. היחידות העסקיות העצמאיות פועלות בהתאם למדיניות הקבוצה בהתאמה לכל אזור גיאוגרפי.

כל היחידות העסקיות בקבוצה נהנות מלוגיסטיקה ומניהול מצטיינים מקצה לקצה של שרשרת האספקה, הנתמכים על ידי שיווק משולב ויצירתי של המותגים הבלעדיים שאנו מייצגים. אנו ממנפים את החוזקות והיכולות המוכחות של הקבוצה על מנת לתמוך בכל היחידות העסקיות, תוך יישום תרבות תאגידית ותקנים אחידים בכל פעולותינו הגלובליות. כל היחידות העסקיות של הקבוצה נהנות ממדיניות וניהול אחידים המבטיחים תקנים גבוהים ביותר של בקרה פנימית, בטיחות, אחריות תאגידית והערכת סיכונים.

בקבוצת דיפלומט, היעד שלנו הוא לפתח פתרונות מנצחים ,לאורך שרשרת האספקה ,כדי להיות ספק מועדף על ידי לקוחותינו.

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של חברת גלוברנדס

באתר זה מוצגים תכנים הקשורים לסיגריות המשווקות על ידנו. על פי דרישות החוק, על מנת להכנס לאתר זה הנך נדרש/ת לקרוא את התקנון ולאשר כי הנך מעל גיל 18.

לקריאת התקנון

הנני מצהיר/ה כי אני מעל גיל 18 ומאשר/ת שקראתי את תנאי התקנון של גלוברנדס בע"מ ואני מסכים/מה עמם

Welcome to the Globrands's website

This website presents various materials pretaining to cigarettes distributed by us. According to regulation, in order to enter this website you should read and confirm the terms of use and that you are not less than 18 years old.

Terms of use

I hereby confirm that I read the terms and conditions and I am above 18 years old

Top