מארס

חברת MARS התחילה את דרכה לפני יותר מ- 100 שנה במטבח קטן בעיירה בשם טקומה במדינת וושינגטון, ארה"ב. בחור צעיר בשם פראנק סי מרס החל את צעדיו הראשונים בהכנת מתכונים לממתקי שוקולד. ולימים בנו של פראנק, פורסט, ייסד את חברת מרס והפך אותה לחברה המצליחה כפי שאנו מכירים אותה היום.  כיום חברת מרס חולשת על למעלה מ 78 מדינות בעולם ומעסיקה כ- 80,000 עמיתים. על אף גודלה נותרה מרס חברה בבעלות פרטית של משפחת מרס, הפועלת ע"פ חמשת העקרונות שהם לב ליבו של העסק- מרס מחוייבת לאיכות, אחריות, הדדיות, יעילות וחרות בכל עסקיה. כיום, חברת מרס היא הרבה מעבר לחברת שוקולדים. היא כוללת בתוכה 6 סגמנטים: סגמנט מזון לחיות מחמד, סגמנט ממתקים ריגלי מסטיקים וסוכריות, סגמנט מוצרי מזון, סגמנט משקאות וסגמנט מחקר מדעי. לחברת מרס מותגים חזקים הקיימים למעלה מ 100 שנה. מטרת החברה מאז ומעולם היתה לספק לצרכניה מוצרים באיכות וברמת שירות הגבוהים ביותר ובמחיר הטוב ביותר.

חברת מרס היא הרבה מעבר לחברת שוקולדים. היא כוללת בתוכה 6 סגמנטים: סגמנט מזון לחיות מחמד, סגמנט ממתקים ריגלי מסטיקים וסוכריות, סגמנט מוצרי מזון, סגמנט משקאות וסגמנט מחקר מדעי.

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של חברת גלוברנדס

באתר זה מוצגים תכנים הקשורים לסיגריות המשווקות על ידנו. על פי דרישות החוק, על מנת להכנס לאתר זה הנך נדרש/ת לקרוא את התקנון ולאשר כי הנך מעל גיל 18.

לקריאת התקנון

הנני מצהיר/ה כי אני מעל גיל 18 ומאשר/ת שקראתי את תנאי התקנון של גלוברנדס בע"מ ואני מסכים/מה עמם

Welcome to the Globrands's website

This website presents various materials pretaining to cigarettes distributed by us. According to regulation, in order to enter this website you should read and confirm the terms of use and that you are not less than 18 years old.

Terms of use

I hereby confirm that I read the terms and conditions and I am above 18 years old

Top